%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarını sürdüren TikiTonki.com, sıradışı ve fark yaratacak ürünleri ile takı ve aksesuar modasına farklı bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.

TikiTonki.com’da ürünleri incelemek ve satın almak için siteye üye olma zorunluluğu yoktur. Ancak sürekli yenilenen kampanyalardan yararlanmak ve güncel trendleri yakından takip etmek için siteye üye olmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Ayrıca sosyal medya ağlarında TikiTonki.com’u takip edebilir fikir ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Takı ve aksesuar konseptli binlerce ürünü, alternatif ödeme seçenekleri ile %100 güvenli bir alışveriş ortamında kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz..

TikiTonki.com, stoktan hızlı gönderim sistemi ile çalışmakta olup, tüm ürünleri kendi stoklarındadır. Bu sistemle birlikte, tedarikçiden firmaya, firmadan müşteriye olan süreçteki zaman kaybının ortadan kalkması ve siparişlerin en hızlı ve en güvenli şekilde sizlerle buluşması hedeflenmiştir.

Müşteri hizmetlerimiz, sizlere daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına, her türlü soru, görüş ve önerilerinizi beklemektedir.

Mesai saatleri içinde e-posta, telefon, canlı sohbet veya whatsapp hattımızdan (0850 302 1710) bizlere ulaşabilirsiniz. 

Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen TikiTonki.com da yaşanabilecek her problemin mutlaka bir çözümü

olduğuna inanıyoruz. 

Mutlu Alışverişler..

TikiTonki

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR